Ako si vyrobiť 3D Origami dom pre škrečky

škrečky radi , že nové hračky a miesta , ktorá plaziť dovnútra a preskúmať . Vytvorte 3D origami dom pridať do svojho škrečka klietku . Dom vyžaduje dva kusy štvorcového papiera a nejaké lepidlo , aby sa udržala pokope . Dom je vyrobená z papiera , takže to môže byť vymenené , len čo to začne dostať znečistené alebo škrečok začne žuť otvory v stenách . Veci , ktoré budete potrebovať
2 kusy 12 – palcový námestí papierové
Lepiaca tyčinka
Nožnice
Zobraziť viac Inštrukcie
Budovanie dom
1

Zložte hornej tretine prvý list papiera dole . Pokrčeniu a rozvinúť . Opakujte s dolnej tretine papiera .
2

Otočte papier o 90 stupňov . Znovu opakujem záhyby s hornou a dolnou tretiny papiera .
3

Preložte hornej polovice – palec papiera dole a stlačte bytu . Preložte spodnej polovice – palec papiera a stlačte plochou .
4

Preložte hornej tretinu papiera sa na bránkovisku . Preložte spodnú tretinu papiera až na bránkovisku .
5

Preložte horný ľavý roh dole v uhle 45 stupňov . Pokrčeniu a rozvinúť . Preložte spodný ľavý roh až na 45 stupňov . Pokrčeniu a rozvinúť . Opakujte tieto kroky s horným a dolným pravom rohu .
6

Zložte pol palca na ľavej strane palcov záhybov a rozvinúť . Preložte pol palca na pravej strane palcov záhybov a rozvinúť .
7

Otvorte hornej a dolnej polovice papiera o 90 stupňov .
8

Press hornej a dolnej tretiny ľavej strane papiera v smerom k sebe po predchádzajúcich vykonaných záhybov pri skladaní na ľavej strane papiera . Sklopte koniec ľavej strane papiera pozdĺž skôr vyrobené pol palca bránkovisku . Opakovať sa na pravej strane papiera .
Budovanie strechy
9

Opakujte kroky 1 a 2 z § 1 sa druhý list papiera . Preložte hornej a dolnej tretiny papiera dole pozdĺž záhybov a stlačte plochou .
10

preložte ľavý horný roh dole o 45 stupňov . Zložiť v pravom hornom rohu dole o 45 stupňov . Preložte pravý dolný roh až o 45 stupňov a zložiť na ľavý spodný roh až o 45 stupňov . Rozložte spodné rohy .